Josef D. Černý - Ráno na Karlově mostě

Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vlevo dole J. D. Č erný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.

74928. Ráno na Karlově mostě
Dražba ukončena:27.03.2022 20:22:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč