Olej na plátně, 67x92 cm. Signováno vlevo dole J. Dostalík. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 106 cm
o autorovi: Akademický malíř z Olomouce, oblíbený moravský krajinář.