Olej na sololitu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Dostalík. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: Akademický malíř z Olomouce, oblíbený moravský krajinář.