Josef Dostalík - Zimní krajina

Olej na sololitu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Dostalík. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: Akademický malíř z Olomouce, oblíbený moravský krajinář.

76349. Zimní krajina
Dražba ukončena:24.04.2022 20:38:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč