Josef Dubiel von LeRach - Dívčí tvář

Olej na kartonu, 38x31 cm. Signováno vlevo dole Josef Dunhiel. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

27390. Dívčí tvář
Dražba ukončena:31.01.2019 20:14:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč