Josef Dubiel von LeRach - Erotický motiv

Olej na kartonu, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

29455. Erotický motiv
Dražba ukončena:27.03.2019 18:52:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč