Josef Dubiel von LeRach - Figurální scéna s lebkou

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von LeRach. Rámováno.

o autorovi: 1951

54712. Figurální scéna s lebkou
Dražba ukončena:27.01.2021 20:56:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč