Josef Dubiel von LeRach - Rossalia Hermafrodith

Olej na kartonu, 51x36 cm. Signováno vlevo dole Josef Dubiel von LeRach. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

36494. Rossalia Hermafrodith
Dražba ukončena:30.10.2019 19:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč