Josef Dubiel von LeRach

27487. Soubor 2 prací

popis: Oleje na kartonech, 41x31 cm a 33x25 cm. Signovány Josef Dubiel von Lerauch.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:48:26

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč