Josef Dvořák - Jeřáby u cesty

Olej na plátně, 51x73 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Dvořák
71963. Jeřáby u cesty
Dražba ukončena:02.01.2022 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč