Josef Fiala - Podlesí z Vysočiny

Olej na kartonu, 25x34 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba odborně vyčištěna.

1882 Praha, 1963 Praha
UMPRUM u profesora Hynaise a mnichovská Akademie u A. Janka. Maloval převážn žánrové obrazy z venkovského prostředí, časté motivy ze Svratecka, kam řadu let jezdíval.

1126. Podlesí z Vysočiny
Dražba ukončena:02.06.2014 20:04:58
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč