Josef Fiala - Zimní procesí

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

6980. Zimní procesí
Dražba ukončena:25.01.2017 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč