Josef Fiala - Fialův statek- Moravská Svratka

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole J. Fiala. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější autorská signatura. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

36755. Fialův statek- Moravská Svratka
Dražba ukončena:31.10.2019 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč