Josef Fiala

12209. Husopasky

popis: Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč