Josef Fiala

12209. Husopasky

popis: Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč