Josef Fiala - Husopasky

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

12209. Husopasky
Dražba ukončena:20.09.2017 18:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč