Josef Fiala - Neštěstí

Olej na plátně, 65x51 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

67001. Neštěstí
Dražba ukončena:10.10.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč