Josef Fiala - Stavění panáků

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 30x35 cm. Signováno vlevo dole J. Fiala. Rám, sklo.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

36758. Stavění panáků
Dražba ukončena:31.10.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč