Josef Fiala - Vázání snopů

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

68887. Vázání snopů
Dražba ukončena:25.11.2021 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč