Josef Fiala - Vypálená vesnice nacisty

Olej na plátně, 51x66 cm. Signováno vlevo dole Jos. Fiala. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Obraz odborně restaurován.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

51833. Vypálená vesnice nacisty
Dražba ukončena:29.10.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč