Josef Fiala - Ženy na vesnici

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

45107. Ženy na vesnici
Dražba ukončena:27.05.2020 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč