Josef Fiala

45107. Ženy na vesnici

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Jos. Fiala. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč