Josef Häring  - Horské údolí

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

77973. Horské údolí
Dražba ukončena:15.05.2022 20:17:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč