Josef Häring

48427. Samota v zimní krajině

popis: Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč