Josef Hart - Pohled do zimní krajiny

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x68 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hart. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

105900. Pohled do zimní krajiny
Dražba ukončena:19.11.2023 21:14:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč