Josef Hart - Stmívání nad mořem

Olej na překližce, 48x108 cm. Signováno vlevo dole Hart. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

34163. Stmívání nad mořem
Dražba ukončena:27.06.2019 22:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč