Josef Hart

305751. U vesnice

popis: Olej na překližce, 36x49 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hart. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.07.2020 7:19:21 6659