Josef Hart - Ve žních

Olej na plátně, 49x69 cm, signováno vlevo dole Jos. Hart, nerámováno.

15354. Ve žních
Dražba ukončena:24.01.2018 18:47:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč