Josef Hart - Ze Šumavy

Olej na plátně, 49x69 cm. Signováno vpravo dole Josef Hart. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

33649. Ze Šumavy
Dražba ukončena:26.06.2019 18:33:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč