Josef Hašek - Sedící ženský akt

Akvarel, 42x28 cm, signováno vpravo dole J. Hašek, rám, pasparta, zaskleno.

1907, Chroustovice u Vysokého Mýta - 1967, Pardubice
Student AVU (1926-1931, prof. O Nejedlý), předtím roční studium na vys. škole techn. v Praze (1925-1926). Věnoval se zejména krajinářstvím ,které proložil figurativní tvorbou a tématikou aktů a mateřství. V závěru tvorby maloval zátiší, stavby sídlišť a elektráren.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4324. Sedící ženský akt
Dražba ukončena:31.03.2016 21:56:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč