Josef Hašek - Kižovatka

Akvarel, 65x90 cm. Signováno vlevo dole J. Hašek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1967

32502. Kižovatka
Dražba ukončena:29.05.2019 22:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.05.2019 22:10:48 2663