Josef Hašek - Před bouří

Olej na plátně, 74x90 cm. Signováno vpravo dole J. Hašek 32. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1907-1967

25124. Před bouří
Dražba ukončena:28.11.2018 22:26:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč