Josef Hašek - Z Kameniček

Akvarel, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hašek 53. Rám.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1907-1967

24956. Z Kameniček
Dražba ukončena:28.11.2018 19:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč