Josef  Hodek - Lnářsko

Kombinovaná technika, 60x73 cm, signováno vlevo dole Jos. Hodek 1944, rám, zaskleno.

1888, Hořehledy - 1973, Plzeň
Soukromě se učil u svého otce J. Hodka (1926-1927). Grafiku studoval u Jos. Váchala v Praze. Zajímal se o jihomoravské lidové umění a krajiny. Maloval zátiší. Ve volné a užité grafice se specializoval na dřevořez.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6412. Lnářsko
Dražba ukončena:30.11.2016 19:58:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč