Josef Holub - Krajina

Olej na dřevěné desce, 17x18 cm. Signováno vpravo dole J. Holub. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

49247. Krajina
Dražba ukončena:30.09.2020 22:05:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč