Josef Holub - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 40x48 cm. Signováno vpravo dole J. Holub. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107023. Krajina s řekou
Dražba ukončena:13.12.2023 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč