Josef Holub - Kralupy

Olej na kartonu, 27x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

76013. Kralupy
Dražba ukončena:28.04.2022 21:43:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč