Josef Holub - Na hřbitově

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x40 cm. Signováno vlevo dole J. Holub. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

68768. Na hřbitově
Dražba ukončena:24.11.2021 22:27:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč