Josef Holub

51617. Za humny

popis: Olej na kartonu, 31x39 cm. Signováno vpravo dole J. Holub 1927. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč