Jiří Holub - Stromy za loukou

Olej na kartonu, 22x32 cm, signováno vlevo dole J. Holub 1920, rám.

1861, Brno - 1919, Vídeň
Žák vídeňské akademie. Věnoval se především krajinomalbě. Hojně vystavoval ve Vídni.

2666. Stromy za loukou
Dražba ukončena:30.09.2015 19:43:34
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč