Josef Holub - Chaloupky za potokem

Kvaš 30x35 cm. Signováno vpravo dole Holub 1923. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

38779. Chaloupky za potokem
Dražba ukončena:11.12.2019 23:01:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč