J. Holub - Jirny

Olej na kartonu, 36x47 cm. Signováno vpravo dole J. Holub. Rám.

Pozn.: rám mírně poškozen.

36651. Jirny
Dražba ukončena:30.10.2019 22:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč