Josef Holub

34042. Krajina s řekou

popis: Olej na plátně, 64x100 cm. Signováno vlevo dole J. Holub. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2019 20:15:05

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 60 000 Kč