Josef Holub - Krajina z Povltaví

Olej na kartonu, 43x72 cm. Signováno vpravo dole J. Holub 33. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82443. Krajina z Povltaví
Dražba ukončena:31.08.2022 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč