Josef Holub - Lesní cesta

Olej na plátně, 40x28 cm. Signováno vlevo dole J. Holub. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107030. Lesní cesta
Dražba ukončena:13.12.2023 22:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč