Josef Holub - Mé sousedství

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole J. Holub 1951. Rámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152352. Mé sousedství
Dražba ukončena:28.01.2026 20:02:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč