Josef Holub

36460. Na kraji lesa

popis: Olej na plátně, 56x68 cm. Signováno vpravo dole J. Holub 1924. Rám.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 500 Kč