Josef Holub - Trosky

Kombinovaná technika, 12x19 cm. Signováno vlevo dole J. Holub 50. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

35179. Trosky
Dražba ukončena:25.09.2019 21:18:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč