Josef Holub - Zimní krajina

Olej na sololitu, 17x23 cm. Signováno vpravo dole J. Holub 1953. Rámováno.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

51747. Zimní krajina
Dražba ukončena:28.10.2020 21:59:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč