Josef Holub

51747. Zimní krajina

popis: Olej na sololitu, 17x23 cm. Signováno vpravo dole J. Holub 1953. Rámováno.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:59:48

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč