Josef Hron - Krajina na Oravě

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron 59. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

29475. Krajina na Oravě
Dražba ukončena:27.03.2019 18:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč