Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron 59. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1915 - 2006
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.