Josef Hron - Paleta

Nejdelší strana: 92 cm

Olej na plátně, 70x89 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

152443. Paleta
Dražba ukončena:28.01.2026 21:34:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč