Josef Hron - Stromy za domy

Nejdelší strana: 97 cm

Olej na plátně, 81x94 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

151292. Stromy za domy
Dražba ukončena:14.12.2025 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč