Olej na plátně, 45x53 cm. Signováno vlevo dole Jos. Hron. Olištováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: 1915 - 2006
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.