Josef Hron - Vystřihovánky

Olej na plátně, 45x53 cm. Signováno vlevo dole Jos. Hron. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

23933. Vystřihovánky
Dražba ukončena:01.11.2018 20:55:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč