Josef Hron - Zašlé štěstí

Nejdelší strana: 103 cm

Olej na plátně, 89x100 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

152310. Zašlé štěstí
Dražba ukončena:11.01.2026 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč